Impressum

Několik slov na úvod:
Naše aktivity a tyto webové stránky jsou financovány a udržovány pouze díky podpoře a darům občanů, kteří se hlásí k myšlence otevřené komunikace a dialogu ve společnosti zejména o problematice psychického násilí ve společnosti. Máte-li nějaký vhodný tip na takového podporovatele či dárce – ať přitom jde o firmu, organizaci nebo dokonce jednotlivce – dejte nám to laskavě vědět!

Tyto stránky jsou věnovány práci a vztahům … A také lidskému učení (vzdělávání, výuce, atp.) jak tyto předůležité (práci & vztahy) danosti člověka se ctí zvládnout .

Stránky jsou určeny těm, kterým není lhostejné v jakých vztazích a na čem pracují. A také připouští, že „Práce a vztahy – to je vlastně učení na celý život!“

Chcete-li i vy podpořit toto naše snažení  rádi s vami navážeme kontakt a dohodneme další podrobnosti o možnostech a formách takovéto podpory.  A vám všem, kteří tak učiníte, si dovolíme na tomto místě poděkovat předem.

PhDr. Pavel Beňo (za celý tým)

Naše kontakty: Práce & vztahy (VZTAHOVNA)  Tovačovského 2, 130 00 Praha 3

Tel. + 420 222100440 nebo + 420 602349848

E-mail: 222100440@praceavztahy.cz   nebo  info@praceavztahy.cz

 

 

 

Comments

 • Jaroslava Lackovská (Tvarůžková) 19.11.2012 Odpovědět

  Dobrý den pane doktore,
  je to již pár let, co jsem u Vás hledala pomoc. Pracovala jsem na Lince duševní tísně a paradoxně jsem tam zažila největší ponížení za celou moji pracovní kariéru. Od té doby se stále léčím. Minulý týden mě značně rozrušilo, když jsem čistě náhodou našla článek mé bývalé šéfové, která co by odbornice radí lidem, jak se bránit šikaně. V podstatě si nastudovala téma v době, kdy jste mě léčil a Linku duševní tísně kontaktoval. Máte-li zájem, její článek „Pozor, šéf mě šikanuje“ najdete na http://www.homerlive.cz/special_tydne/pomoc_sef_me_sikanuje.html. Samozřejmě tam uvádí vaše sdružení, neboť se cítí odbornicí na vaší úrovni. No nic..
  Ještě jsem Vám chtěla nabídnout, že stále mám DVD, které jsme na téma bolestných vztahů na pracovišti spolu natočili. Byl to skvělý nápad. Pokud ho budete chtít uveřejnit na Vašich web. stránkách, dám Vám souhlas.
  Pěkné dny Jaroslava Lackovská (Tvarůžková)

 • ben 19.11.2012 Odpovědět

  Dobrý den!
  Děkuji za Vaši zprávu a příp. souhlas se zveřejněním našeho videointerview, které je stále uloženo v našem archivu.
  Kromě zveřejnění tohoto záznamu, což rád udělám, mne napadlo, že bychom mohli v našem rozhovoru pokračovat a příp. ještě upřesnit některé skutečnosti, které ve svém textu uvádíte. Jak to však vidíte Vy?
  Srdečně zdraví
  ben

 • Jaroslava Lackovská (Tvarůžková) 21.11.2012 Odpovědět

  Dobrý den,
  určitě ráda Vás uvidím. Celá kauza dopadla tak, že jsem vedoucí Linky duševní tísně nemohla zažalovat, protože tam pracoval můj nevidomý přítel (nyní již manžel). Nakonec z pracoviště stejně odešel. Což je smutný nejenom proto, že díky jeho postižení to byla jedna z mála možností se pracovně uplatnit. Je to smůla i pro lidi, kterým mohl pomoci. Petr je již v pátém ročníku na Právnické fakultě UK v Praze a v době, kdy většina lidí řeší dluhy, mohl být právě na tomto pracovišti klientům hodně užitečný.Ale život je asi takový.
  Ozvu se a ráda přijedu
  Jaroslava Lackovská

 • ben 21.11.2012 Odpovědět

  Zde jsou některé z mých dalších kontaktních adres:
  info@workrelations.eu, pavel.beno@civilcourage.eu příp.
  222711362@praceavztahy.cz.
  Tel. +420 222711362 nebo +420 602349848.
  Děkuji a zdravím
  ben

 • DEINE STIMME GEGEN MOBBING ?

  Wie aktuell das Thema Mobbing ist, zeigen die Nachrichten über Cybermobbing und Mobbing am Arbeitsplatz in Deutschland – bei uns und weltweit. Wir wollen das nicht hinnehmen! Alle Menschen müssen einer menschenwürdigen Arbeit ohne Mobbing und Diskriminierung nachgehen können,– bei uns und weltweit.

  In der Frage der Mobbingbekämpfung darf es nicht nur bei Präventionsangebote bleiben.

  In Europa gibt es in neun Länder Anti-Mobbing-Gesetze, in Frankreich, Schweden, Norwegen, Finnland, Dänemark, Belgien, die Niederlande und die Schweiz”.

  Der Gesetzgeber muss uns, seine Bürgerinnen und Bürger, beim Aufstellen von Mobbingschutzregeln auch alle gleich behandeln. Diese Gleichbehandlung ist mit der Einführung des Allgemeinen Gleichbehandlungsgesetz (AGG) leider nicht gegeben!

  Unterstützen Sie unsere Forderung für ein „Anti-Mobbing-Strafgesetz“, auch in Deutschland. DANKE!

  „Gemeinsam gegen Mobbing ?“

 • Mitmach-Aktion gegen Mobbing: http://www.mobbing-web.de

 • ben 09.10.2014 Odpovědět

  Výše uvedeným textem v němčině nás jeden kolega z Berlína vybízí k účasti na podpisové akci na podporu Antimobbingového (trestního) zákona … Podrobnější informace naleznete – alespoň ti z vás, kteří vládnou jazykem německým, na uvedeném linku (http://www.mobbing-web.de).
  ben

 • Barbora Černohausova 04.08.2016 Odpovědět

  Dobrý den, mohla bych se k Vám objednat? Jedná o šikanu na pracovišti. Ráda bych se s Vámi poradila.
  Děkuji,
  Ing. Barbora Černohausová
  Tel.: 606111568

 • Eva Čiperová 18.12.2016 Odpovědět

  Dobrý den,

  mohla bych se k Vám objednat? Jedná se o šikanu v kostele, která eskaluje i na pracoviště (zde jsou ty projevy již méně vyostřené, protože se 11 let nebráním a nechám si vše líbit;;a nové vedení je vůči mě nezaujaté).
  Moc bych prosila o nějaký odpolední termín, abych ve škole nechyběla.

  Děkuji a jsem s pozdravem
  Mgr. Eva Čiperová

 • Eva Čiperová 18.12.2016 Odpovědět

  Dobrý den,

  mohla bych se k Vám objednat? Jedná se o šikanu v kostele, která eskaluje i na pracoviště (zde jsou ty projevy již méně vyostřené, protože se 11 let nebráním a nechám si vše líbit;;a nové vedení je vůči mě nezaujaté).
  Moc bych prosila o nějaký odpolední termín, abych ve škole nechyběla.

  Děkuji a jsem s pozdravem
  Mgr. Eva Čiperová

 • Pavel Beňo 19.12.2016 Odpovědět

  Dobrý den …
  což o to, vyslechnout a „pofoukat“ mohu …
  Ale chcete-li situaci – a příp. i sebe – doopravdy změnit, více, než názor či rada jednotlivce by pravděpodobně zavážil názor skupiny či týmu! A právě z tohoto důvodu hodláme naše klienty zvát do naší „vztahovny“ (viz.www.anti-mobbing-forum.cz), zejména pak ty, kteří mají opravdový zájem na zlepšení současného stavu…
  S pozdravem
  Pavel Beňo, Práce & vztahy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *